Roermondse Kampioenschappen 2020

04 juli 2020


Goed nieuws vanuit de TCC:

De Roermondse Kampioenschappen gaan door!

Deze worden dit jaar bij onze club gehouden van maandag 17 augustus tot en met zondag 23 augustus.  We hopen dat jullie, na de afgelopen maanden, ook weer veel zin hebben in het spelen van een toernooi.

Vanwege deze bijzondere tijd hebben we het format van het toernooi aangepast om rekening te kunnen houden met alle richtlijnen.    De wedstrijden zullen op tijd (75 minuten) gespeeld worden.                                                                                                              

Klik hier om je in te schrijven. Dit kan tot 6 augustus.

We hopen dat jullie in grote getalen meedoen zodat we met zijn allen de wisseltrofee in de wacht kunnen slepen.

Namens de TCC.

Groet Arthur

 

Nieuwscategorieën