Voorinschrijving padellidmaatschap

15 juli 2023


 We hebben inmiddels het maximale aantal voorinschrijvingen van 160 bereikt. Deze 160 voorinschrijvingen kunnen gegarandeerd lid worden na realisatie van de padelbanen. Je kunt je altijd nog inschrijven. maar wordt dan op de reservelijst geplaatst. 

Schrijf je nu kosteloos en zonder enige verplichting in voor padel.

Op dit moment zijn we druk bezig met de voorbereiding voor de realisatie van twee padelbanen. Het doel is om de banen medio april 2024 in gebruik te nemen.

We bieden de mogelijkheid om alvast in te schrijven voor volgend jaar. Dit heeft als voordelen dat geinteresseerden in padel alvast een plek kunnen reserveren, Tennisclub Maasniel inzicht krijgt in de toestroom van nieuwe leden en in het aantal huidige leden dat tennis en padel gaat combineren.

Om voldoende beschikbaarheid van de banen te garanderen worden maximaal 160 padelleden toegelaten. Met deze voorinschrijving wordt je niet meteen lid van onze club, maar je maak wel kenbaar dat je graag wil komen padellen. De eerste 160 inschrijvingen kunnen gegarandeerd lid worden en daarmee gebruik maken van de padelbanen.

Het is nog niet zeker dat de padelbanen ook daadwerkelijk worden aangelegd.

Om de padelbanen daadwerkelijk te realiseren zijn we nu nog afhankelijk van een paar belangrijke punten, namelijk: 

  • Akkoord vanuit de gemeente Roermond (verlenen van een omgevingsvergunning).
  • De financien rond te krijgen.
  • Goedkeuring vanuit de Stichting Waarborgfonds (akkoord met de wijze waarop wij de padelbanen financieren.     

Als wij bovenstaande punten niet succesvol kunnen afronden, zullen de voorinschrijvingen van toekomstige padelleden vervallen.

Om je kostenloos en vrijblijvend in te schrijven, vragen we je de volgende gegevens te verstrekken:

  • je naam
  • emailadres

Stuur je mail naar: [email protected]

Met sportieve groet,

Padelgroep

Nieuwscategorieën